POŻEGNANIE W WIELKIM STYLU

Strona główna » POŻEGNANIE W WIELKIM STYLU

2018-04-29 00:00

27 kwietnia pożegnali się ze szkołą i nauczycielami uczniowie klasy IV technikum. Było to niezwykłe zakończenie nauki i z pewnościa pozostanie na długo w pamięci uczniów i nauczycieli. Rozpoczęło się mszą św., w czasie której absolwenci dziękowali za miniony etap w swoim życiu i prosili o potrzebne łaski na czas egzaminów i dalszych wyborów życiowych. Następnie zaproszeni goście, nauczyciele i maturzyści zebrali się w świetlicy szkolnej by raz jeszcze powspominać miniony czas pobytu w szkole, wyrazić wdzięczność za "naukę i cierpliwość", obdarować pomysłowymi niespodziankami nauczycieli i pracowników szkoły oraz odebrać dyplomy, świadectwa i nagrody książkowe. Absolwenci zostali pożegnani przez Dyrektora i wychowawcę ciepłym słowem, gratulacjami ukończenia szkoły i serdecznymi życzeniami pomyślności na egzaminach i w życiu osobistym.