"DZIKIE SMAKI SĄDECCZYZNY"

Strona główna » "DZIKIE SMAKI SĄDECCZYZNY"

2017-11-25 00:00

16 listopada 2017r. odbyła się II edycja Powiatowego Konkursu Kulinarnego "Dzikie Smaki Sądecczyzny" w Muszynie. W tym roku uczniowie szkół ponadgimnazjalnych przyrządzali dania z bażanta.
Naszą szkołę reprezentowali: Małgorzata Czyżycka i Kamil Kantek z kl IV technikum. Przygotowali oni pod czujnym okiem P. Marty Grabowkiej „Rolowanego bażanta z wędzoną słoniną i gołąbkiem z grillowanej kapusty z rydzami”.
Oprócz przygotowania potrawy zadaniem uczestników było zaprezentowanie jej licznym gościom z panem Starostą na czele, władzom Muszyny, restauratorom i wielu innym osobom.
Nasi uczniowie zajęli IV miejsce otrzymując wyróżnienie, nagrody rzeczowe oraz zaproszenie na uroczystą kolacje w 4-gwiazdkowym hotelu "Klimek" w Muszynie.